kalinea


          Eyelash Conditioner z formułą Advanced to odżywka – kosmoceutyk stymulujący wzrost rzęs. Sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze. Rezultat widoczny już po 4 tyg. stosowania.


          Idea preparatu RevitaLash narodziła się z miłości męża do żony, który chciał pomóc małżonce w powrocie do zdrowia po chorobie nowotworowej. Recepturę produktu, wykorzystując swoje 25-letnie doświadczenie w zawodzie okulisty, stworzył dr Michel Brinkenhoff, jako specjalny prezent dla swojej żony Gayle, która zachorowała na raka piersi. Agresywna chemioterapia uszkodziła jej rzęsy, które stały się rzadkie, łamliwe i cienkie. 


     Dzięki intensywnym poszukiwaniom naukowym doktora Brinkenhoffa współpracującego z zespołem kosmetologów i chemików opracowano recepturę produktu, która sprawiła, że rzęsy Gayle po okresie pięciu tygodni stosowania odzyskały kondycję sprzed chemioterapii. Produkt odniósł sukces i dzięki temu stał się dostępny na całym świecie dla wszystkich osób, które marzą o pięknych rzęsach.


       Formuła RevitaLash Advanced zawiera opracowane przez zespół doktora Brinkenhoffa jeszcze bardziej aktywne składniki pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych, wyciągi roślinne m.in. z palmy sabałowej, żeń-szenia, zielonej herbaty, pszenicy, nagietka lekarskiego, wzbogacone o działanie aktywnych nanopeptydów.  Nowa bardziej zaawansowana i gęsta formuła powoduje, że odżywka nie sączy się na powierzchnię oka i można ją bezpieczniej aplikować tuż u nasady rzęs. Testy kliniczne nie wykazują żadnego wpływu na ciśnienie wewnątrzgałkowe oka ani ostrość widzenia.


      Rezultaty działania odżywki RevitaLash Advanced i jej bezpieczeństwo zostały potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów badawczych. RevitaLash Advanced jest przetestowany oftalmologicznie i dermatologicznie, nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień ani zmian w kolorze tęczówki.

          Odżywka sprawia, że rzęsy stają się widocznie dłuższe, grubsze i piękniejsze w bardzo szybkim czasie. W niezależnych badaniach klinicznych 90% osób stwierdziło, że ich rzęsy wyglądają lepiej, a 97% badanych osób stwierdziło poprawę wyglądu swoich rzęs już w ciągu 3 tygodni stosowania odżywki RevitaLash Advanced. 
Produkt stosuje się na noc przy nasadzie rzęs jak eyeliner.